Kinezjologia dla jogina

Program:

26.05 – Dotyk dla zdrowia – Gdy dostajemy złą wiadomość często „uginają się pod nami nogi”, albo „wszystko nam leci z rąk”, lub mamy „nogi jak z waty”. Gdy ogarnia nas jakaś pozytywna emocja „skaczemy z radości”, możemy „przenosić góry”, lub „rosną nam skrzydła u ramion”. Nasze ciało odbiera i reaguje na pozytywne i negatywne emocje i uczucia, i manifestuje je poprzez napięcie mięśniowe. Metoda testu mięśniowego jest rozmową z ciałem w oparciu o zasadę łuku odruchowego, czyli odruchowej fizjologicznej reakcji ciała na otrzymywane informacje i pytania. Gdy informacja jest dla nas pozytywna, mięśnie się wzmacniają, gdy odbierany impuls jest negatywny, mięśnie ulegają osłabieniu; możemy zatem identyfikować stres na poziomie naszego ciała.
Testem mięśniowym możemy sprawdzać napięcie mięśniowe w stosunku do różnych rzeczy np. czy dany produkt spożywczy nam służy, czy mamy dobrze dobrane suplementy, czy dana sytuacja będzie dla nas korzystna czy nie. Test pozwala nam uniknąć szkodliwej diety, zakupu niepotrzebnej rzeczy, czy nawet toksycznej relacji, umożliwia lepszy dobór terapii i leczenia. Test mięśniowy jest podstawą dla wszystkich bardziej zaawansowanych technik kinezjologicznych np. pracy ze stresem, emocjami i traumą, blokadami energetycznymi.

23.06 – Mózg i emocje nieświadome, podświadome i świadome – Praca z emocjami to jeden z filarów samopoznania , element pozwalający dotrzeć w głąb problemu i zrozumieć lepiej swój stan. Warsztat opierający się na tabeli emocji świadomych – podświadomych – nieświadomych z dodatkowymi opisami każdej z emocji i pełnym sposobem pracy z tabelą i korekcjami każdej z emocji. To wiedza, wgląd i jasność oraz duże możliwości transformacji po uświadomieniu sobie jakie KONKRETNIE emocje kryją się wewnątrz nich w kontekście problemu, z którym przychodzą.

Copyright © 2022 Publigo. Szkolenia napędza platforma Publigo