Widok

Podczas kursu dowiesz się jak układać kreatywne flow sekwencje, skupiające się na płynnych tranzycjach pomiędzy asanami. Popracujemy nad płynnością techniką i jakością ruchu.

Czytaj więcej

Zastanawiasz się, jak odnaleźć się w całym ogromie informacji o Ajurwedzie? Chcesz zacząć żyć w zgodzie z naturą, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Ten kurs będzie odpowiedni dla Ciebie.

Czytaj więcej

Podczas tego kursu nauczysz się układać sekwencje dopasowane do doszy Vaty, Pitty i Kaphy oraz wspierające 5 elementów takich jak Woda, Ogień, Eter, Powietrze i Ziemia.

Czytaj więcej

Jeśli chciałabyś uczyć jogi dzieci, to zapraszamy Cię na kurs jogi podczas którego dowiesz się jak prowadzić zajęcia z małymi dziećmi i z nastolatkami. 

Czytaj więcej

Poznasz różne metody pracy z ciałem – delikatne i mocniejsze. Dowiesz się co i dlaczego może hamować w praktyce z wygięciami i inwersjami. Dlaczego mięśnie tracą moc i jak ciało sobie rekompensuje brak siły. 

Czytaj więcej

Nauczysz się pracy z seniorami - jak stymulować czucie głębokie i mobilizować mózg do działania oraz wspomagać CORE i budować siłę. Kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej.

Czytaj więcej

W czasach napięcia, pośpieszności, wewnętrznych i zewnętrznych konfliktów potrzeba głebokiej relaksacji jest jedną z najbardziej naturalnych potrzeb człowieka. Joga Nidra to głęboki sen jogina.

Czytaj więcej

Czym jest w ogóle medytacja? Jak zacząć medytować? Podczas tego kursu porozmawiamy o teorii i metodyce nauczania, ale przede wszystkim będziemy praktykować na różne sposoby.

Czytaj więcej

Podczas tego kursu poznasz różnorodne techniki relaksacyjne, które możesz wykorzystywać w pracy ze swoimi podopiecznymi. Zrozumiesz jak w łatwy sposób możesz pomóc w redukcji stresu swoim uczniom.

Czytaj więcej

Nasze ciała subtelne, tak jak ciało fizyczne potrzebują uwagi, zaopiekowania się, zrozumienia i czasem terapii. Porządek w energetyce, elektryce i narządach ciał subtelnych znacznie poprawia jakość życia.

Czytaj więcej

Na szkoleniu pilates core przyjrzymy się core w ujęciu Pilates oraz niektórym z nowszych teorii. Nauczysz się podstawowych ćwiczeń i ich technik oraz poznasz sposoby na zintegrowanie ćwiczeń pilates w praktyce jogi.

Czytaj więcej

Kurs nauczycielski Vinyasa Joga skierowany jest do wszystkich instruktorów, którzy chcieliby wzbogacić swój warsztat o prowadzenie zajęć w tym stylu. Kurs obejmuje technikę asan, korekty, metodykę prowadzenia zajęć i sztukę…

Czytaj więcej

W 3 edycji naszej szkoły zapraszamy na wyjątkowe spotkania. Skupimy uwagę na biznesowym aspekcie zawodu nauczyciela jogi. Olga Kuriata będzie zapraszała gościnie, które pomogą Ci rozwinąć swoją markę i skalować…

Czytaj więcej

Nauczyciel: Tadeusz Ławiński Czas: 02-03.04.2022 sobota-niedziela 10:00-11:30 Filozofia dla wszystkich. Samo życie! Zapraszamy Was na spotkanie z „filozofią życia” w Jodze. Tym razem dość nietypowe, bo nie będziemy bezpośrednio opierać się na klasycznych tekstach źródłowych.

Czytaj więcej

Wyjątkowe nauczycielki jogi zapraszają Cię na praktykę w stylu Vinyasa Joga. Każde spotkanie będzie przygotowywało do pozycji balansującej. Dziewczyny podzielą się swoją wiedzą jak przygotować się do trudniejszych pozycji. I…

Czytaj więcej

Ada Suska – 10.07, 17.07, 24.07, 31.07, 07.08 – 14H Rodzaj kursu – hybrydowy – 10 h na żywo przez Zooma, 4h – nagrane lekcje dostępne 24/7 Intensywny kurs jogi terapeutycznej Kurs skierowany…

Czytaj więcej

Dorota Rożko 12.03, 09.04, 07.05, 25.06, 02.07, 13.08, 20.08, 03.09  Sobota 10:00-11:00 - 8H Rodzaj kursu : Na żywo przez Zooma  PODRÓŻ DO BALANSÓW NA RĘKACH I INWERSJI – W…

Czytaj więcej

Nauczyciel: Olga Kuriata - Spotkania na żywo przez Zooma: 13.03.2022,20.03.2022, 27.03.2022 Kurs jest certyfikowany dyplomem międzynarodowym YACEP. Kurs nauczycielski Vinyasa Joga skierowany jest do wszystkich instruktorów, którzy chcieliby wzbogacić swój…

Czytaj więcej

Kurs powstał z myślą o osobach, które cierpią na dolegliwości związane z siedzącym trybem pracy i z nadmiarem stresu w życiu.Dajemy łatwe i proste sposoby na radzenie sobie z napięciami w ciele.Dzielimy się naszym 20 letnim doświadczeniem pracy z ludzkim ciałem. Zdradzimy…

Czytaj więcej

W trakcie 10 godzinnego kursu nauczysz się prowadzić lekcje Jogi i Pilates z wykorzystaniem chust. Style, które poznasz to Vinyasa Joga, Yin Joga, Mobility Joga i Pilates Dowiesz się jak…

Czytaj więcej

Copyright © 2022 Publigo. Szkolenia napędza platforma Publigo